Acil Çıkış Sol Ok Daha Büyük Görüntüle

Acil Çıkış Levhası Fotolümen Sol Ok Levhası

Yeni

Stoklarımızda Dekota levhalar bulunmaktadır.
Dekota, Pvc, Sticker ve Sac levhalarınız için en geç 5 iş günü içinde kargoya verilecektir.
Özel siparişleriniz için lütfen müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz.
Levha Dünyası tüm özel siparişlerinizi en kısa sürede teslim edecektir.

Daha Fazla Detaylar

8,00 TL

+ KDV

Acil Çıkış Levhası Fotolümen Sol Ok  Levhası

Fotolümen Nedir?

Fotolümen nedir?

Doğal Olarak aydınlıkta depoladığı ışığı Karanlıkta yine ışık olarak geri verebilen sticker ( yapışkanlı ) folyo çeşididir. Hiçbir elektrik, pil, vb gibi güç ünitesine gerek duymaz. 1 – 5 saat arası karanlıkta ışık verme özelliğine sahiptir.

Fotolümen Folyo yapışkan özelliği sayesinde çok çeşitli malzeme üzerinde uygulama yapmaya olanak sağlar. dekota levha, saç levha, pvc levha,  alüminyum levha üzerindeki uygulamalarda oldukça başarılıdır. Yangın, Deprem ve benzeri acil durumlarda kullanılan yönlendirme levhaları için en uygun malzeme seçimidir

Dekota Üstü Fotolümen Levha Özellikleri

3 mm Dekota levha üzerine Fotolümen sticker Folyo uygulanarak üretilmiştir. Dış etkenlerden yağmur ve güneş ışığına dayanıklı bir malzemedir.  Montaj uygulaması oldukça basittir. Dekota levhanın hafif oluşu çivi ve ya dübel cıvata gerektirmez. Silikon ile veya düz ve temiz yüzeylerde kaliteli çift taraflı bant ile montaj uygulaması rahatlıkla yapılabilir.

Fotolümen Levha Avantajları

Yangın, Deprem ve Benzeri acil durumlarda binalarda ve fabrikalarda meydana gelebilecek elektrik kesintilerinde kaçış yollarını, yangın kapılarını, yangın söndürücüleri, acil durum ekipmanlarının şebekeden bağımsız olarak aydınlatılması ve yönlendirmesi yangın yönetmeliği ve güvenliğiniz için gereklidir.  Bu anlamda fotolümen acil durum yönlendirme levhaları size birçok avantaj sağlar. Diğer bir seçeneğiniz olan Acil durum ışıklı armatürleri kablolama periyodik bakım ve arıza riski gibi dezavantajları vardır Oysaki Fotolümen levhalar tüm bu işlemlere ve uygulamalara gerek duymaz.  Fiyat, zaman, işçilik olarak firmanıza avantaj sağlar.

Ürün Görseli

Teslimat

* En geç 5 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.
* Kargo şirketinden kaynaklanan gecikme, kaybolma vb. durumlarda teslimat süresi uzayabilmektedir.


Tüm İş Güvenlik Levhaları çeşitleri Levha Dünyası İş Güvenliği Levha ve Trafik Ekipmanları stoklarında kaliteli ürün ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen sipariş verebilirsiniz. Teklif isteyebilirsiniz.