Levha Dünyası 8 yılı aşan iş yaşamı boyunca, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren levha sistemlerinde üretim yapan şirketimiz, uzman kadrosuyla Bursa Bölgesinde faaliyet göstermektedir.

               İş Güvenliği Levhaları, Acil Çıkış Armatürleri, İnşaat Levha Setleri, Modüler Yönlendirme Levhaları, Motivasyon Levhaları, Panoramik ve Portatif Ayaklı Levhalar, Sokak Cadde Levhaları, Trafik Levhaları üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda özel tasarım levha ve baskı işlerinizi yapmaktadır.

               Sektörünün öncü firması olmasıyla beraber, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Levha Dünyası, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Levha Dünyası

Firma ve İletişim Bilgilerimiz :

Buriş İş Güvenliği San. Tic. Ltd. Şti
Adres: Üçevler Mah.Niltim 56.SK.No:32 Nilüfer/BURSA
Telefon : +90(224) 443 57 97
E-mailinfo@levhadunyasi.com