Levha Dünyası

Levha Dünyasi 8  yılı aşan iş yaşamı boyunca, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren  levha sistemlerinde üretim  yapan şirketimiz, uzman kadrosuyla Bursa Bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Sektörünün öncü firması olmasıyla beraber, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Levha Dünyası, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. 

  • En Kaliteli Ürünler
  • Firmanıza Özel Tasarımlar
  • Hızlı Teslimat


Hizmetlerimiz

İş Güvenliği Levhaları,Acil Çıkış Armatürleri,İnşaat Levha Setleri,Modüler Yönlendirme Levhaları,Motivasyon Levhaları,Panoramik ve Portatif Ayaklı Levhalar,Sokak Cadde Levhaları,Trafik Levhaları üretimini yapmaktadır.Aynı zamanda özel tasarım levha ve baskı işlerinizi yapmaktadır.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Lorem ipsum dolor sit

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Ipsum dolor sit