Güvenli Ödeme

Levha Dünyası alışveriş deneyiminizi keyifli olduğu kadar güvenli hale de getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Şirketimiz, sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. 

levhadunyasi.com da , kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, saklanmaz ve ilgili bilgiler üçüncü birimlerle paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileriniz, site yöneticileri dahil herhangi bir üçüncü şahıs tarafından görüntülenemez. Bu sebeptendir ki, sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgileri yeniden talep edilmektedir. 

levhadunyasi.com da , kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojiler ve en iyi servis sunucuları kullanılmaktadır.


Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, sitemize yapacağınız ziyaret ve alışverişiniz sırasında herhangi bir şekilde

Kredi kartı, üye bilgileri ve benzeri önemli bilgilerinizin sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından okunması ya da ele geçirilmesi önlenmiştir.