Sigara İçmek Yasaktır Daha Büyük Görüntüle

Sigara İçmek Yasaktır

Yeni

57,60 TL

+ KDV

PANAROMİK LEVHALAR

Panaromik levhalar normal levhaların görünmediği alanlarda kullanılır. Özellikle antre uzun koridorlarda ve işletme içinde yüksek duvarlara monte edilir Vermek istediğiniz mesaj bilgi ve acil çıkış yönlendirmeleri anlamında panoramik levhalar diğer iş güvenliği levhalarından çok daha fazla görsellik sağlarlar
 
Bu bölümdeki Panoramik Levhalar 3 yönlü 180 ° görüş mesafesine sahiptir.
 
Standar üretim 25x35x25 cm dir .Farklı ebat,sembol ve mesajlar ,isteğe bağlı olarak üretilmektedir. Dekota ve Dekota Üstü Fotolümen (fosforlu) levha olarak baskı yapılmaktadır.

MONTAJ UYGULAMASI

Silikon ile Montaj Uygulaması

Kaliteli silikon yapıştırıcı ve tabancısıyla montaj uygulaması yapılabilir. Dekota Malzemenin Hafif Oluşu silikon ile montaj uygulamasını en kolay yöntem olarak seçmenizi tavsiye ederiz.

 Cıvata ve Matkap İle Montaj Uygulaması

Panoramik levhanın sağ ve solunda 2 şer adet 6 mm lik Montaj delikleri delinmiş olarak gönderilecektir.  Cıvata ve matkap yardımıyla Sağlam bir montaj uygulaması yapabilirsiniz.

Çift Taraflı Bant Montaj Uygulaması

Çift Taraflı montaj uygulamasını önerebilmemiz için montaj yapılacak yüzeyin temiz ve düz bir zemine sahip olması gerekmektedir. Mutlaka Kaliteli bir çift taraflı bant kullanılmalıdır.